طاهابازار – جدید ترین اخبار و مقالات صنعت ساختمان

معرفی و مقایسه دو مدل سینک توکار استیل البرز و اخوان

سینک-استیل

سینک توکار:

یکی از پرفروش ترین و پر کاربردترین و رایج ترین سینک های ظرفشویی، سینک از نوع توکار می باشد. برای نصب این نوع سینک ابتدا کابینت برش داده می‌شود و سینک ظرفشویی از بالا بر روی کابینت نصب می گردد. در این مدل هر چهار طرف سینک توسط کابینت در بر گرفته می‌شود. لبه ‌های سینک نیز بر روی کابینت قرار می گیرد و معمولا برجسته‌ تر از سطح کابینت است.

از ویژگی های این نوع سینک میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. معمولا این مدل سینک را به پیشخوان گرانیتی متصل می‌کنند، زیرا باید حتما کانتر ضد آب باشد.
  2. به دلیل نوع اتصال، لبه یا برآمدگی در سطح کار دیده نمی‌شود.
  3. تمیز کردن پیشخوان به دلیل نبود لبه سینک، بسیار آسان است.
  4. نصب سینک توکار گران‌ تر از سینک روکار است.

امروز میخواهیم به معرفی و مقایسه دو مدل سینک توکار استیل البرز و  اخوان بپردازیم.

 معرفی سینک توکار استیل البرز:

سینک ظرفشویی توکار استیل البرز 765: به طول 116 سانتی متر و عرض 52 سانتی متر می باشد. این سینک از بهترین ورق استیل 304 می باشد که معروف ترین ورق استیل است.

ویژگی سینک استیل البرز 765 توکار:

نوع نصب آن روکار بوده و ورق استیل 304 دارای خاصیت ضد خش و خط و همچنین ضربه پذیری در مقابل آب را دارد که در اصطلاح جاذب صدای آب گفته می شود. استفاده از قطعات فلزی ضد زنگ در ساختار بدنه استفاده شده است. دارای آب بند به صورت دستی باعث کنترل خروجی آب سینک می باشد و نیز با بستن خروجی آب میتوان به راحتی آب داخل لگن را نگه داشته و جهت مصارف مختلف استفاده کرد. این سینک دارای دو لگن عمیق به عمق 20 سانتی متر و نیز ضخامت 8/0 میلی متر، آنتی باکتریال و محافظ در برابر آلودگی می باشد. مدل محصول فانتزی است. سینک های استیل البرز دارای زیر آب گرد و شکیل می باشد. محل قرار گیری شیر آب در سینک بر روی آن قرار گرفته است.

معرفی سینک توکار اخوان 324s:

 سینک ظرفشویی توکار اخوان 324s به طول 120 سانتی متر و عرض 50 سانتی متر می باشد. این سینک از بهترین ورق استیل 304 می باشد که معروف ترین ورق استیل است.

ویژگی سینک ظرفشویی اخوان مدل s324 توکار:

 نوع نصب آن روکار بوده و ورق استیل 304 دارای خاصیت ضد خش و خط و همچنین ضربه پذیری در مقابل آب را دارد که در اصطلاح جاذب صدای آب گفته می شود. استفاده از قطعات فلزی ضد زنگ در ساختار بدنه استفاده شده است. دارای آب بند به صورت دستی باعث کنترل خروجی آب سینک می باشد و نیز با بستن خروجی آب میتوان به راحتی آب داخل لگن را نگه داشته و جهت مصارف مختلف استفاده کرد. این سینک دارای دو لگن عمیق به عمق 21 سانتی متر و نیز ضخامت 8/0 میلی متر، آنتی باکتریال و محافظ در برابر آلودگی می باشد. مدل محصول فانتزی است. سینک های استیل البرز دارای زیر آب گرد و شکیل می باشد. محل قرار گیری شیر آب در سینک بر روی آن قرار گرفته است.

مقایسه دو مدل سینک استیل البرز و اخوان:

  • ابعاد: استیل البرز 52*116 سانتی متر و اخوان 50*120 سانتی متر
  • عمق لگن: هر دو مورد 20 سانتی متر
  • ضخامت ورق استیل: هر دو مورد 0.8 میلیمتر
  • جنس: استیل البرز استنلس استیل 304 و اخوان استیل ساده

فروشگاه اینترنتی طاها بازار با داشتن کادری مجرب می تواند متناسب با نیاز شما در خرید سینک ظرفشویی اخوان و استیل البرز با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت مشاوره تخصصی به شما ارائه دهد.

اشتراک گذاری :
بلاگ طاهابازار
اطلاعات بیشتر
آدرس: تهران، خیابان آزادی روبروی کارخانه زمزم پلاک 413 واحد 4